minimal yüzük
Gümüş Takılar

2020 Mayıs Minimal Gümüş Yüzükler

Merhaba minimalizm tutkunları, minimal gümüş yüzük modellerini incelemek üzeri burada buluşmuş bulunuyoruz. Minimalizm akımı git gide tüm dünyaya yayılıyor. Herkes sadeleşme yolunda son hız ilerlemekte. Instagram profilleri dahil olmak üzere hayatın her alanında minimalleşme durumu var. Tabii ki giyim kuşamda da sadeleşmeler var bu yüzden artık minimal takı modelleri çok ön plana çıktı. Bu yüzden sizlerle sık sık minimal gümüş takı modelleri paylaşacağımızı söylemek isterim.

Herşeyden önce yüzükler bir kadının vazgeçilmezidir. Kadınlar ellerine çok dikkat eder ve iyi gözükmelerini isterler. Bu yüzden 1001 türlü bakım yaparlar ve tırnaklarına da aynı özeni gösterirler. Kadınların elleri çok önemlidir ve bu bakımlı ellerini güzel, modern ve şık yüzükler ile süslemekten kaçınmazlar. 2020 yılında takı trendleri arasında minimal yüzükleri tercih ederek hem ufak hemde etkili dokunuşlar ile çok güzel bir görünüm yakalayabiliyorlar. Bu yazı içerisinde sizlerle minimal yüzükleri paylaşarak sizlere fikir vermeye çalışacağız. Size en uygun yüzük modelini bakalım bulabilecek miyiz?

2020 Minimal Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş minimal yüzük

Çoook sade ve ayarlanabilir bir model ile sizlerleyiz. Benim şahsen çok beğendiğim bir model oldu çok minimal ve şık duruyor. ayarlanabilir olması da birtakım dertleri ortadan kaldırıyor. Hiç parmağıma olmadı gibi problemler olmadan istediğiniz parmağa göre ayarlayabilirsiniz.

Gümüş yüzük

Köşeleri daha keskin bir model 2 çizgiden oluşuyor. Farkı ve modern bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

sade minimal yüzük

Oldukça sade 7 kenarlı bir yüzük modeli. Minimalizm tutkunları şuan çıldırıyordur büyük ihtimal, benim bile iştahım kabardı, gerçekten çok güzel yüzükler 🙂

burgulu yüzük

Peki burgulu gümüş yüzüğün zarafetini görüyor musunuz? Minimal olabilir fakat kattığı değer çok büyük ve güzel…

925 ayar gümüş yüzük

Bir tık daha büyük ama minimal kategorisinden çıkmayan başka bir yüzük. Taş ve motif detayı bulunmuyor. Fakat yüzük kombinlerinde güzel bir yer alabileceğini düşünüyorum ben.

Gümüş Yüzük Fiyatları Nasıl? Ucuz mu?

Tabii ki yine değişken fiyatlarımız mevcut arkadaşlar. Sizlere en önemli tavsiyem 70-80TL’nin altına düşmemeniz. Gerçekten 925 ayar gerçek gümüş takı almak istiyorsanız bu fiyatların altına düşmemeye çalışın. %92.5 saf gümüş ve %7.5 bakır alaşımının dışında farklı metaller katılarak gümüşün ayarının düşürmesi fiyatları düşürebilir, yani gerçek gümüş almıyor olabilirsiniz. Dikkatli olun ve paranızı çöpe atmayın… Swell, so chic(bu da aşırı pahalıdır, önermem), penta silver gibi firmalardan alışveriş yapılabilir.

Daha önceden başka bir yüzük inceleme yazımız vardı. Orada büyük yüzük modellerine de bakmıştık. Okumak isterseniz hemen buraya tıklayın ve okumaya başlayın.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle