925 Ayar Gümüş Yüzük
Gümüş Takılar

2020 Yeni Sezon Gümüş Yüzük Fikirleri ve Fiyatları

Gümüş yüzük fikirleri mi? Hmmm. Yaz için mücevher kutumuzu doldurmayalım mı? Merhaba Kadins.net takipçileri, nasıl gidiyor? Umarım bir terslik yoktur 🙂 Blog sitemizin ilk içerikleriyle beraberiz bu yazıda gümüş yüzükler hakkında birkaç model paylaşacağım. Bu blog üzerinde gümüş takıların üzerine oldukça düşeceğiz ve 2020 gümüş takılar hakkında bilgilenip, tüm modellere hakim olacağız.

Bildiğiniz üzere gümüş sağlıklı bir metaldir. Alerjik bir etkisi kesinlikle yoktur ve bu sebepten dolağı çoğu kişi tarafından tercih edilir. Tercih edilmesinin tek sebebi sağlıklı olması değildir aslında. Model çeşitliliğinin çok olmasıda gümüş takıların aranan bir aksesuar çeşidi olmasını sağlıyor. Gümüş metali katı-sıvı bir forma sahip olduğu için çok rahat ve güzel bir şekilde şekil verilebiliyor. Bu sayede eşsiz, mükemmel takı modelleri üretilebiliyor gümüş ustalarının ellerinden… %100 hipoalerjenik yapısıyla çok sevilen gümüş yüzük modellerine geçebiliriz.

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş baget yüzükler çok sevilse de onun da modası geçmiş bulunuyor. Daha farklı modelleri sizlere göstereceğim.

925 Ayar Gümüş Kadın Minimal Yüzük

Yukarıda minimal gümüş yüzük modeli görüyoruz. 2020 yılıyla birlikte minimal takılar popülerliğini arttırmaya başladı. Daha sade ve küçük figürler ile de büyük etkiler yaratabilmek mümkün.

Gümüş üzeri altın kaplama yüzük

Düz gümüş alyansları görüyoruz yukarıda. Diyeceksiniz ki biz buraya tarz, şık şeyler bakmaya geldik alyans nedir ya? Araya kaynamış arkadaşlar kusura bakmayın, ama nişanlanacak falan olursanız 925 ayar gümüş alyanslar nişan için uygundur. Hem sağlıklıdır hemde altın kaplama gümüş alyans ile altın görünümü alır. Bu da bir tüyo olarak kalsın burada.

925 Ayar Gümüş Yüzük

Minimal modellerin popülerliğinden bahsederken yukarıda ki kocaman taşlı bir yüzük biraz abes kaçmış olabilir. Fakat hala bu modellere bayılanlar bulunmakta. Minimal yüzükler trend oldu diye büyük yüzükleri kenara atacak halimiz yok. Zirkon taşlı gümüş yüzükte büyük yüzük sevenler için şık bir seçenek olabilir.

Taşlı 925 Ayar Yüzük

Gümüş’ten Üretilmiş Yüzük Fiyatları

Öncelikle şunu bi aklımızdan çıkaralım mı? “GÜMÜŞ UCUZ OLUR”. Arkadaşlar siz bi 30TL’ye gümüş diye yüzük alın ondan sonra 925 ayar diye içine nikel vb. farklı ve zararlı metaller karıştırılmış takıyı takmaya devam edin. Olmaz! Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik her zaman hakettiğini almalı. Paradan kaçmayın, pişman olmayacaksınız.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle