925 ayar gümüş kolye yuvarlak
Gümüş Takılar

925 Ayar Gümüş Kolye Çeşitleri ve Fiyatları

Merhaba Kadins.net tiryakileri 🙂 Gümüş kolye dendiği zaman akıllara ilk ne gelir? alışılmışın dışında, modern, şık modeller gelir. Altının aksine daha çok model çeşitliliği bulunuyor gümüş takılarda. Gümüş %92.5 saf gümüş ve %7.5 bakır alaşımından oluşarak katı-sıvı bir hale bürünür. Bu sayede daha iyi işlenebilir ve mükemmel modeller üretilebilir. Altının gramı 380TL biliyor musunuz? Varsa bir delikanlı altın takı alabilir 😛

Gümüş üzerine altın kaplama sayesinde %100 altın görünümlü gümüş takılara sahip olabiliriz. Altının zenginliği ve gösterişini gümüş takılarda yakalamak o kadar kolay ki… Çok basit işlemlerle gümüşlere altın görüntüsü verilebiliyor. Fakat burada kaplamanın kalitesi çok önemli. Has altın kaplamayla sadece renk veren kaplamalar farklıdır. Gerçek altın kaplama olması gerekiyor ki kararma olmasın ve çok uzun ömürlü bir takıya sahip olun.

Gümüş Kolye Modelleri

Çınar Yaprağı Kolye

925 Ayar Gümüş Kolye çeşitleri arasında çınar yaprağı kolye çok tutulanlar arasında. Gördüğünüz gibi oldukça minimal ve aynı zamanda şık. Çoğu kombininiz ile uyumlu olacak ve sizi öne çıkaracaktır.

Gümüş incili kolye

Asaletin simgesi inci ile 925 ayar gümüşün mükemmel uyumu ile bir kolye sizlerle bakışıyor. Hem zirkon taşlar ile ışıltı katılmış hemde inci ile asalet katılmış. Gümüş metali ile de kalite ve sağlık aşılanmış. Boynunuzdan çıkarmayacağınız bir kolye modeli olarak buraya bırakıyoruz.

925 ayar gümüş kolye yuvarlak

Bir güneş figürü, işçilik harikası. Bu ustanın elini öpmek lazım. 925 ayar gümüşe hayat vermiş resmen. Bu gümüş kolye istediğiniz farklı anlamlara çekebileceğiniz güzel, şık bir kolye olarak içeriğimizde yerini aldı.

Gümüş Kolyeler

Minimalizm felsefesini benimsemiş dostlarım nerede? Şu kolyelerin boyutuna nazaran ne kadar şık olduklarını görebiliyor musunuz? “Önemli olan boyu değil işlevi” dedikleri bu olsa gerek:) Kesinlikle şıklığınıza şıklık katacak modeller yukarıda gözüküyor.

Zincirli gümüş kolyeler

Figür sevmeyenler için 925 ayar gümüş zincir’ler imdada yetişiyor. Farklı motiflerde gümüş zincirler ile de abartısız, şık görüntü yakalayabilirsiniz.

Gümüş Kolye Fiyatları 2020 Mayıs

Dostlarım dolar 6.9TL olmuş durumda ve gümüş piyasasına dolar yön vermekte. Dolayısıyla fiyatlarda bir artış görebilme ihtimalimiz oldukça yüksek durumda. Şuan anneler günü gündemde olduğu için genellikle indirimler yapılabiliyor fakat gümüş piyasasında maliyetleri oldukça yükseldi diyebiliriz. So chic gibi markalar çok fahiş fiyatlara ürün sattığı için %50 %60 gibi indirimler rahatlıkla yapabiliyor çünkü zaten aslında o fiyatları haketmiyor:) Malesef acı gerçekler…

20-30 TL gümüş takılar için çook ucuz fiyatlardır ve gümüşün ayarı 925’ten aşağı düşürülmüş olabilir. 300-400 liranın üstü ise gereğinden fazla pahalı demektir buna çok dikkat edin so chic gibi markalara haketmediği fiyatları vermeyin mesela bir gümüş kolye için 600TL?. Swell accessory, himmetoğlu silver gibi firmalar değerinde sattıklarını söyleyebiliriz. Özellikle swell markasında oldukça fazla ilgi alaka var, sorun yaşama ihtimaliniz %0,5 falandır.

Daha önceden yazdığımız otantik gümüş modelleri ile ilgili yazımızı incelemek isterseniz bağlantılı metine tıklamanız yeterli olacaktır efendim, herkese sağlıklı günler diliyorum. Kendinize iyi bakın, gümüş takılarınıza da iyi bakın. Yakın zamanda gümüş takıların bakımı hakkında derin ve heryerde olmayan bilgileri içeren makale yazacağım. Kaçırmamanız dileğiyle.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle