Moda

En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri 2021

9 En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri 2021

Geçmiş yıllarda gelin adayları, tesettürlü gelinlik bulmakta zorlanır, bunun yerine özel olarak kol, yaka, göğüs kapama gibi ek detaylar yaptırırlardı. Ancak moda sektöründe yapılan gelişmeler ile birlikte, tesettürü tercih eden gelin adayları için de birbirinden farklı model ve çeşitlilikte tesettür gelinlik tasarlanmaya başlanmıştır. Hem yeteri kadar kapalı hem de şıklığı ve zarafeti elden bırakmayan, bir yandan da oldukça gösterişli olan tesettür gelinlik modelleri 2021 yılı sezonlarında ön plana çıkmasının yanı sıra oldukça rağbet görüyor.

Genç kızların ve gelin adaylarının işini kolaylaştırmak için 2021 yılı yeni sezonun tesettür gelinlik modellerini sizler için derledik. Her kadının ve kızın küçüklüğünden beri giymeyi hayal ettiği gelinliklerde bu yıl Vintage ve Bohem stilleri damga vuracağa benziyor. Ayrıca dantel, tül ve ışıltılı ayrıntılarla, kabarık gelinliklerle düğününüzde daha farklı bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Her yıl çeşitli modellerle karşımıza çıkan bembeyaz gelinlikler, 2021 yılında füme renkler, tül ve dantellerin ahenkli dansı ile karşımıza çıkıyor. Rüya gecesi düğünlerde, kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının, aylarca kararsız kaldığı 2021 yılının en trend gelinliklerini sizler için tek tek araştırdık.2021 Sezonunun bir başka dikkat çeken tesettür gelinlik modeli de Osmanlı işlemeli gelinlik modelleri. Bu modeller daha çok krem ve kirli beyaz kumaşlar ile tasarlanıyor. Kol detayları genelde manşetli olan, yaka, ön kısım ve duvağı nakışlı olan bu model 2021 yılına da damgasını vuruyor.

2021 yılı tesettür gelinlik modellerini incelediğimizde, gelin adaylarının tercih ettiği bir diğer model ise Fransız dantelli İspanyol kollu gelinlik modellerinin çokça tercih edildiğini görüyoruz. Asil ve zarif bir model tercih etmek isteyen, bahar düğünü tercih edenler için oldukça uygun olan bu tesettür gelinlik modeli kol kesiminin İspanyol kesim olması ile oldukça zarif, şık ve ağır bir görüntü yaratıyor. Bu modelde çoğunlukla A kesim etekler, krem ve fildişi tonlar, dantel ve el işlemeler dikkat çeken detaylardan. Trend modellerin yanı sıra hâkim yaka, pelerinli, taş işlemeli, kolları manşetli, dantelli, kaftanlı, plise kumaşlı, kat etekli ya da üç boyutlu tesettür gelinlik modellerini de tercih ederek şık ve zarif bir gelin olabilirsiniz. 2021

Trend tesettür gelinliklerin yanı sıra rağbet gören diğer modeller şu şekildedir; Viktoryen Stil Gelinlikler, Oversize Kurdeleliler, Tül Gelinlikler, Sade Saten Gelinlikler, Casual Gelinlikler, Kabartmalı Dantelli Gelinlikler, Pileli Gelinlikler ve Katlı Etekli Gelinlikler.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle