Aşk ve Cinsellik

Erkeklerin sevdiği nasıl anlaşılır

Erkeklerin sevdiği nasıl anlaşılır ?

Erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır? diye soruyorsanız bir erkekten hoşlanıyor ama onun da sizden hoşlandığı konusunda emin değilsiniz. Belki de flört dönemindesiniz ve partnerinizden emin olmaya çalışıyorsunuz. Daha yeni başlayan bir ilişkiniz varsa erkeğin hoşlandığını anlamak ilk başlarda zor olabilir. Bilmeniz gereken ilk şey her genelleme gibi bu genelleme de yanlıştır. Yani genellemekten olabildiğince kaçın. Fakat yazıya başlamadan söyleyeceğimiz ilk şey evrimden kaynaklı olarak yani atalarımızın mirası: Seven erkek koruyucu olur. Sizi olası tehlikelere karşı korumaya çalışır. Korumaya çalışma ile gereksiz kıskançlığı birbirinden ayırt etmeniz gerektiğini lütfen unutmayın!

Zamanla “bir erkeğin hoşlandığı nasıl belli olur, erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır, sevmeyen erkek nasıl belli olur, seven erkeği nasıl anlarız, bir erkek benden hoşlanıyorsa bana nasıl davranır?” gibi bir çok soruya siz de cevap bulabilirsiniz.

Yeni ilişkiler içinde test karşıdaki kişiyi test etmek yani sınamak zor olabilir. Ancak belirsizlik içerisinde yeni bir kişiyi keşfetmek de süper heyecan verici! Peki partnerin nasıl sana gerçekten ilişkiye bakış açısının uzun vadeli olup olmadığını belli edebilir? Erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır? Hadi kadınlar, yazımızı okumaya devam edin! Erkeğin sevdiği sizin tarafınızdan nasıl anlaşılır en temel işaretleri bulmaya gidiyoruz!

Bir Erkeğin Size Olan İlgisi Nasıl Anlaşılır?

Çoğu erkek birine aşık olduğunda veya hoşlandığında başka bir şey ile ilgilenmemektedir. Çoğu erkek, uzakta da olsa gözlerini sizden ayıramaz. eğer hoşlandığını veya sevdiğini düşündüğünüz erkeği incelerseniz ilgisini görmeye başlayacaksınız. Sürekli sürekli sizle konuşmak için bir şeyler uyduracak ve bunu  gözlerinin içine bakarak yapacaktır. Göz teması, onun senden hoşlandığının ilk işaretlerinden biridir!

Eğer sizin erkek arkadaşınız gerçekten içinin derinliklerinde olan hayallerinizi sorup, istedikleriniz ile ilgilenmeye başlıyor, senin sırlarını bilmek istiyorsa  o size kesinlikle aşık. Bu sorular gelip başladığında, bu seni sevdiğini gösteren işaretlerden biridir. Hatta karşınızdaki kendine henüz itiraf edemez bile!

Bazı olaylar karşısında anında, size dokunarak veya sarılarak tepki veriyor, kendini tutamıyorsa ve bu sürekli ise, kesinlikle onun seni sevdiğini gösteren işaretlerden biri olarak sayılır.

Seven erkek dokunmak ister, küçük küçük dokunuşlar çok farklıdır. Boynunuzun arkasına, kolunuza veya sırtınıza, küçük yumuşak bir dokunuş. Küçük dokunuşlar büyük bir fark yaratabilir ve aslında sana gerçekten aşık olduğunu gösterir!

 

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle