Fito Krem
Güzellik

Fito Krem Nedir? Fito Krem Ne İşe Yarar?

Ciltte oluşan yüzeysel yara izlerinde kullanılan Fito krem, tamamen bitkiseldir. Dermatologlar, Fito kremi ciltte yara üstünde oluşan mikroorganizmalara etki etmesi için reçetelere yazarlar. Krem içeriğinde alkol bulunur. Bu alkol, mikroba karşı savaş için kullanılır. İçerdiği bileşenler sayesinde krem, yara izlerinin kısa zamanda kapanmasını sağlar. Cildin hücre yenilenmesini hızlandırır, tamamen bitkiseldir ve yan etkisi henüz keşfedilmemiştir. İçeriği bitkisel olduğundan, bu kremi her yaştan insan, gönül rahatlığıyla kullanabilir. Alkol içermesi sebebiyle Fito krem kullanırken başkaca bir ürünün cilde sürülmesi, tavsiye edilmez.

Fito Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Fito krem ne işe yarar?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu krem, sünnet sonrası iyileşme sürecinden tutun da doğum sonrası ya da hızlı kilo alıp vermeye bağlı oluşan çatlaklarda, sedef ve deri hastalıklarında, yaşlılık belirtisi olan vücut çatlaklarında ve hücre yenilenmesine ihtiyaç duyulan her türlü yarada kullanılabilir. Yara ve yanık tedavisinde, sivilce izlerinin cilt yenilemesiyle atılmasında, pişik tedavisinde, cilt lekelerinde, derinin neme gerek duyduğunda, dudak kurumalarında, epilasyon sonrası hassasiyette ve ameliyata bağlı yara izlerinde bu kremi çekinmeden cildinize uygulayabilirsiniz. Asıl dikkat edilmesi gereken konu, kremin düzenli kullanımıdır. Krem, ciltteki sancıyı kesmek için de tercih edilebilir.

Fito kremi uygularken, uygulanacak olan bölgeyi iyice yıkayıp kurulamalı, prospektüs incelendiğinde ve size alerji oluşturacak madde olmadığına kanaat getirildiğinde krem incecik bir tabaka olarak cildin gereken kısmına sürülmelidir. Ağzınıza ve gözünüze asla değdirmeyiniz. Kremi bölgenin tamamına yaymadan önce küçücük bir noktada denemeniz yararınıza olacaktır.
Bu kadar faydası olduğunu da göz önüne alırsak, aklınızda krem fiyatları hakkında sorular dönüp durduğundan eminiz. Krem, sandığınız kadar yüksek tutarlarda değil, sadece 12 TL gibi cüzi bir meblağ ile tüm eczanelerde satılmaktadır.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle