Gümüş bileklik modelleri
Gümüş Takılar

Gümüş Bileklik – Mayıs 2020 Modelleri ve Fiyatları

Merhaba sevgili okurlar, nisan ayı zorlu bir süreçten sonra geçti ve mayıs ayına geldik. Bu ayın bize sağlık, güzellik ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Gümüş bileklik konusunu ele alacağımız bu yazımızda 925 ayar gümüş bileklik fiyatları ve modelleri hakkında genel bilgi sunmak istiyorum sizlere. Güncel modayı takip ediyoruz ve size sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışan kadınlar için, evinde süslenip püslenmeyi seven kadınlar için ve influencerlar için mayıs ayının en popüler gümüş bileklerini size takdim edeyim.

Gümüş Bileklik Mayıs 2020 Modelleri

bileklikler-gumus (1)

Öncelikle görmüş olduğunuz bu 925 ayar gümüş bileklik sanki bir ağaç dalından yapılmış gibi bir imaj çiziyor tamamen doğal gibi duruyor ve mayıs ayının gözde modellerinden.

gumus-bileklik-trendleri (1)

Bir diğer gümüş bileklik modelimiz de kuş tüyü figürüdür. Şuna bakar mısınız ne kadar da tatlı ve zarif duruyor. 925 Ayar Gümüş bileklik modelleri diğer materyallerden daha fazla modellere sahip. Hem de daha sağlıklı gümüşün özel bir yapısı var.

gumus-bileklik-modelleri (1)

Şimdi de size klasik gümüş bileklik modellerini takdim edeyim. Klasik ama her zaman yerini koruyan bu modeller mayıs 2020’de de tekrar karşımıza çıkıyor. Her kadının severek kullanacağı, severek hediye edeceği bu modeller gerçekten çok güzeller. Her zaman da yerini koruyacağını düşünüyorum şahsen. 🙂

Gümüş Bilekliklerin Fiyatları Ne Kadar?

Gümüş bileklerin fiyatları  tam olarak bir şey söylememiz mümkün değil. Bu bilekliklerin bir işçiliği var, doların yükselmesi var ve tedarik maliyetleri var bunların hepsi dahil olunca ortaya fiyat karmaşası çıkıyor ama size şunu söyleye bilirim ki 925 ayar gümüş bileklikler de minimum 100-120 TL ‘den aşağı düşmemek gerekir. Kaliteli ve sağlıklı gümüş istiyorsanız bu konuya dikkat edin ve satıcı kişilerle mutlaka konuşun sorular sorun işi gerçekten bilip bilmediklerini kontrol edin. Size garanti veriyor mu, satış sonrası destek sağlıyor mu dikkat edin.

Evveetttt bu konumuzu bu şekilde sonlandıralım 925 ayar gümüş bileklik hakkında size bilgiler aktardım. Gümüş konusunda dikkat etmeniz gereken noktalara değindik. Umarım faydalı olur sizin için eğer aklınıza takılan bir durum olursa yorumlarda belirtebilirsiniz ve diğer moda ile ilgili yazılarımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle