gümüşün faydaları
Sağlık

Gümüşün Sağlığa Faydaları Nelerdir?

Gümüş hayatımızda şimdiye tek pek çok yönü ile konuşulmuştur. Bu kimi zaman bir yüzükte ki zarifliği olmuş kimi zaman bir küpedeki şıklığı ile konuşulmuştur. Gümüş sadece fiyatının uygun olması veya zarif duruşu ile değil aynı zamanda gümüş dendiğinde akla gelen o gri rengi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Öyle ki özellikle de kadınlar altın sarısı rengini tüm kıyafetlerinin üzerine kombin olarak kullanmasa da gri yani gümüş rengi günlük hayatta veya özel günler de fark etmeksizin bizlere eşlik edebilecek şıklıktadır. 

Gümüşün fiyatı, şıklığı, zarifliği ve uyumunun yanı sıra bizlere sağlamış olduğu sağlık ile de pek çok yönde olduğu gibi yararlı olmuş fakat gümüşün yararları pek de konuşulmamıştır. Sizlere belki de gümüş hakkında hiç duymadığınız ve duyduktan sonra özellikle takmak isteyeceğiniz yararları söyleyelim.

Gümüş, vücudunuzda birikmiş olan kötü enerjiyi deşarj ederek vücudun rahatlamasını sağlayacak ve bu belki de sizleri gün içinde çok daha huzurlu ve enerjik hissettirecektir. Kötü enerjileri gidermesinin yanı sıra kalbe giden damarlara faydası olması ile de bilinmektedir. Aynı zaman da vücudunuz da bulunan elektriği de tıpkı bir toprak misali içine çeker. Gümüş sanıldığının aksine sadece bir takı olarak görülmekten çıkmış ve bir çok derde deva bir şifa gibi görülmeye başlanmıştır

gümüşün faydaları nelerdir
gümüşün faydaları

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle