Hakkımızda

https://kadins.net/ internet sitemiz 2020 yılında kadın tıp öğrencileri tarafından kurulmuştur. Temel amacı, temiz ve doğru bilgiyi internet ortamında paylaşmak ve yaymaktır. İnsanlara genel olarak katkı sağlayacak her türlü bilgiyi elinden geldiği kadar şeffaf bir şekilde paylaşan sitemizin editörlerinin tamamı tıp öğrencisidir. Bu alanda sağlıkla iç içe olan sitemiz ile ilgili görüş, öneri ve isteklerinizi mail adresimizden iletebilirsiniz.

Sitemiz; moda, güzellik, cilt bakımı, dekorasyon, hastalıklar, hastalıkların belirtileri, hastalıkların tedavileri, bitkisel tedavi yöntemleri, genel sağlık, cinsel sağlık, test sonuçları ve tahlil sonuçları gibi sorular hakkında belli başlı bölümler açarak kazanımlar sağlamanızda yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda yanlış bilgilerin çok fazla gezdiği internet ortamında en iyi ve en güncel bilgiyi sitemizden bulacağınıza emin olun. Her zaman için sizlerden gelen sorulara yanıt vereceğimiz gibi, merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak isteyen ve bizlerden bilgi almak isteyen takipçilerimiz, bizlere iletisim@kadins.net mail adresinden veya direkt olarak İLETİŞİM sayfamızdaki forum üzerinden ulaşabilirler. Öte yandan unutmayınız ki, bizlere göndereceğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz. Bu konuda sitemizdeki ekibimiz, insanlara destek ve yardımda bulunmaya her zaman için hazırdır. Tüm problemleriniz ile ilgili sitemize yorum yapabilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacak ve sorunuza cevap vereceğiz. Yaptığınız yorumlara anlık olarak editörlerimiz tarafından cevap verilecektir.

Hakkımızda bölümüz hakkında sizlere bilgi verdik. Bizlere ulaşmak için iletisim@kadins.net mail adresini veya İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hayatınızın sağlık dolu ve mutlu yıllarla geçmesi dileğiyle. Sağlıkla kalın