Güzellik

Kışa özel saç stilleriyle yeni yıla hazırlanın

Kışa özel saç stilleriyle yeni yıla hazırlanın

Bu kış hayal ettiğimiz kış partileri, yeni yıl kutlamaları ya da eğlenceli ev buluşmaları olmadan geçecek diye sizin modunuz düşmek zorunda değil! Kışa özel saç stilleriyle muhteşem hissedebilirsiniz!

Saçlarınız muhtemelen şu an kendi haline bırakılmış ya da dağınık topuzla sizi rahatsız etmeyecek şekilde tutturulmuş olabilir ama şimdi kendinize bir “güzellik” yapmak için en doğru zaman! Üstelik kendinizle ilgilenirken iyi hissedeceğinizi de biliyorsunuz. Bu kış için saçlarınızla ilgili planlarınızı genişletmek isterseniz, önce bizim önerilerimizden ilham almalısınız.

Retro volümler

Saçlarınızı dağınık bırakmak özensiz olmak anlamına gelmiyor. Retro dalgalar için saçlarınızı hafifçe maşalayıp dağıtın ve ardından sabitleyin. Biraz Brigitte Bardot ilhamıyla taç takabilirsiniz.

Klipsli tokalar

Biraz nostaljiye kim hayır diyebilir ki? Saçlarınızı yarım toplayıp klipsli tokayla tutturun! Yüzünüzü ortaya çıkaracak bu saç modeline eşlik edecek en iyi aksesuar küpe ve şık bir makyaj olabilir.

İnci tokalar

 

Romantiklerin en sevdiği taşlardan biri olan saçlar en güzel haline saçların arasında kavuşuyor. Tek yapmanız gereken gevşek bağladığınız örgülerinizin arasına inci tokalar yerleştirmek.

Süslü örgüler

 

 

Yine şık bir aksesuara ihtiyaç duyan bir model! Saçlarınızı iki yana ayırıp örme fikri çocukça geliyorsa yeniden düşünün. Özellikle süslü tokalar ve büyük balık sırtı örgüler istediğiniz iddialı görüntüyü yakalamanızı sağlayacak.

Bantu topuzları

 

Saçlarınızı minik topuzlarla topladıktan sonra kırmızı ruj ve şık bir chocker ile görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Özellikle off shoulder üstlerle bu topuzun hakkını verebilirsiniz!

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle