Kullanım Koşulları

https://kadins.net/ web sitesini kullanmak için alt bölümde yer alan şart ve koşulları kabul etmiş olmalısınız. Aksi taktirde sitemizi ziyaret etmemelisin gerekmektedir.

https://kadins.net/ üzerinden yayınlanmış olan tüm makaleler bilgi vermek amaçlı olup hiçbir tıbbi beyanat yükümlülüğü taşımamaktadır. İnternet üzerinden tıbbi tedavi yönlendirmesi ve ilaç tavsiyesi yasaktır. Sitemiz üzerinde yer alan bilgiler farklı kaynaklardan toplanıp derlenerek yayınlanmaktadır.

https://kadins.net/ sitesinde yayınlanmış olan makalelerin içinde herhangi bir intihara teşvik durumu söz konusu değildir. Uygulanacak tedavi veya kullanılacak ilaçların Doktor onayı alınmadan sitede yer alan bilgilere dayanarak kullanılması veya uygulanması halinde sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Sitemizde yer alan bilgilerin içeriği tedavi yöntemleri tedavi aşamaları ve uygulanan prosedürleri kapsamaktadır.

https://kadins.net/ sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar bu beyannameyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yasal Uyarı

https://kadins.net/ sitesinde yayınlanan yazıların her hakkı site yazarlarına aittir. Bu yazıların izinsiz alınması, kopyalanması, başka bir imza ile izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanması ve başka isimle başka kişiler tarafından yazılmış gibi gösterilmesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası”na göre suçtur.

Bu sitedeki yer alan yazı, yorum ve resimler bilgilendirme niteliği taşımaktadır ve reklam yerine geçmemektedir.

Sağlık ile ilgili konularda yazılan yazılar bilgi ve fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Lütfen sağlık konularında öncelikle doktorunuza danışınız.