Gümüş Takılar

Otantik Gümüş Küpe Modelleri ve Fiyatları

Gümüş takılar ile karşınızdayız, bu yazıda otantik küpelere bakacağız. Ve tabii ki de gümüş küpe fiyatlarına değineceğiz. Bildiğiniz gibi kadınlar takı takmayı çok sever ve küpe modelleri bunların başında gelir. Erkeklerde artık bu modaya ayak uydurmaya başlasa da(daha sade modellerle) elbette kadınlarda daha yaygındır.

Kimileri devasa halka küpeler takmayı severken, kimileri de ufak, minimal küpe tercihleriyle dış görünümlerine ince dokunuşlar yapıyor. 2020 yılıyla birlikte minimalizm felsefesi yayılmaya başladı ve artık minimal gümüş takı modelleri üretimleri hızla artıyor. Şöyle instagramda 2 tur atarsanız eğer minimal modellerin fazlalığını ve üzerinde ki talebi göreceksiniz.

Otantik gümüş küpe modelleri nasıldır? neden tercih sebebi? Dostlar, bazı insanlar farklı olmayı sever, sıradanlıktan çıkmak ister. İşte tam da onlar için biçilmiş kaftan otantik, enteresan küpe modelleri… Kıyafetlerle güzel uydurulduğunda gerçekten güzel ve ilgi çekici durabilmekte. Sizlere tavsiyem kesinlikle kıyafetlere göre uygun takılar seçmeniz ve kombinlemeniz. Bir görüntü bütünlüğü oluşturmak her zaman göze daha hoş gelecektir.

Otantik Gümüş Küpeler Aşağıda

Çok tatlı bir modeli yukarıda görüyoruz. Detaylı 3 boyutlu bir yaprak figürü. Oldukça şık ve sade, bir o kadar da asil duruyor. Orta klasik kıyafetler ile kullanılarak güzel bir görüntü yakalanabilir.

Daha spor bir modelle karşınızdayız. Bu modeli eşofmanla bile giyebileceğinizi düşünüyorum. Bunun dışında günlük ve klasik kombinlerle de takılabilir eğer ki güzel kombinlenirse.

İnci çoğu kişinin sevdiği bir modeldir. Yine yaprak detaylı tek inci küpe görüyoruz ve boyutuna göre asaletinden ödün vermiyor kesinlikle. Spor ile olmaz ama klasik bir tarz için vazgeçilmez takılardar biridir incili takılar. Minimalliği sevenler içinde yukarı gördüğünüz küpe nokta atışı olacaktır.

Otantik küpe modeli

Bu yazıda epey klasik modellerden gitti sayılır, başlığıda buna göre değiştirebilirim aslında:) Yine yaprak figürlü ortasında 4 tane tomurcuk detayı ile sade ve şık bir küpe görüyoruz. Küpe’nin arkadan sıkıştırması yok, kancalı bir model, sizi rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Tam spor ve kıyafetle değilde, normal günlük ve iş kullanımına uygun olduğunu düşünüyorum.

925 Ayar Gümüş Küpe Fiyatları

Gümüş küpelerin fiyatları, takının gramına, işçiliğine, üzerinde ki taşa göre değişmektedir. Otantik gümüş küpe modelleri çok ucuz gümüş takılar sizi şüpheye düşürmeli. 925 ayar değilde içine başka zararlı metaller katılarak ayarı düşürülmüş olabilir. Üzerinde ki kaplaması dandik olabilir. Bu yüzden aşırı düşük fiyatlardan kaçınarak. 70-80TL’den başlayarak 100TL’nin üzerine çıkabilirsiniz. 200TL’yide geçmenizi önermem o da biraz fazla kaçıyor.

Bu yazımızda otantik gümüş modellerini inceledik. Daha detaylı ve örneklendirmeli içerikler ile karşınızda olacağız. Kendinize iyi bakın.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle