Gümüş Küpe Rose Gold
Gümüş Takılar

Rose Gold Gümüş Küpe Modelleri

Merhabalar, şimdi ele alacağımız konu gümüş küpelerimiz de özel bir renge sahip olan rose gold rengini konuşacağız.

Gümüş Küpe İçin Rose Gold Nedir? Ne İşe Yarar?

Gümüş küpeler için önemli olan kaplamalardan biri olan rose gold kaplama hem çok tatlı bir renge sahip, hem de gerçekten çok yararlı oluyor gümüş takılarımız için. Mesela en başata kararmasını önlüyor, parlak kalmasını sağlıyor ve gümüş küpelerimizin uzun ömür olmasını sağlıyor. Tatlı bir renk derken düşünsenize nud tonlarında giyinmişsiniz ve bunu tamamlayan bir küpe güzel olmaz mıydı işte tamda burada rose gold bir küpe çok tamamlayıcı olurdu ve kombininizi ortaya çıkartan ince bir nüans.

Rose Gold Kaplama Ne İşe Yarar?

Gümüş takıların kararması mı? Ne kadar da kötü kararmış, lekelenmiş, parlaklığını kaybetmiş gümüş takılar. Tüm bunları engellemek için özel kaplamalar devreye giriyor ve kendini gösteriyor. Rose gold, altın ve rodyum kaplama seçenekleri bulunuyor. Biz şuanlık rose gold kaplamayı ele alıyoruz. Pembe altın rengi diyebiliriz, her türlü gümüş takılara uygulanabilir. Uygulanan tüm takıların kararmasını, lekelenmesini engeller ve parlak kalmasını sağlar.

Size Birazda Rose Gold Gümüş Küpelere Ait Örnekler Gösterelim

925 ayar gümüş küpe modeli ve tam rose gold kaplamaya örnek bir model.

Gümüş küpenizi göz alıcı kombinlerinizle tamamlamak için rose gold kaplama güzel bir tercih olacaktır.

Halka şeklinde gümüş ve rose gold bütünlüğüne bakar mısınız?

Rose Gold Gümüş Küpe

Sallantılı gümüş küpe modeli ve yine rose gold renginde.

 

Size gümüş küpelerde rose gold kaplama hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştım. Örnek modeller ile size daha anlaşılır bir şekilde sundum. Artık sizde bu konuya hakimsiniz ve kombinlerinizde gümüş küpeleri kullanırken daha dikkatli olup rose gold rengi nerelerde kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Umarım yazı faydalı olmuştur diğer yazılarımızı okumak için buraya tıklayıp kolayca ulaşabilirsiniz.

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle