Aşk ve Cinsellik

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Hayatınızda özel yeri olan o kişi 14 Şubat Sevgililer Günü‘nü küçümsüyor veya yüksek beklentileri varsa, sürpriz olarak hazır bir hediye alabilirsiniz. Ancak, o özel kişiye olan sevginizi göstermek için yıl içinde belirlenen Sevgililer Günü hediyesi vermek sizin için bir kaygıya yol açmasın. Yaratıcı hediye seçimi için size yardımcı olacağımızdan dolayı hayal kırıklığı yaşatma ihtimaliniz sıfır olacak…

Maddiyat herkesin önceliği olduğu için hediye bütçenizi pahalı ve süslü sürprizlerden ziyade daha anlamlı ve hoş hediyeleri seçmeniz için bazı fikirlerimiz var. İnce düşünceli ve benzersiz bir şey seçmek biraz uğraştırıcı olabilir ancak kesinlikle pes etmeyin. Bunu göz önünde bulundurarak, en iyi benzersiz Sevgililer Günü hediyesi fikirleri için listesini hazırladık. Yıllardır birlikteyseniz veya yeni çıkmaya başladıysanız ve henüz ilişkiye dalmadıysanız, bu hediyeler ona değer verdiğinizi gösterme şansınız olacaktır

El Yapımı Portre

Muhtemelen listedeki en düşünceli hediye olan bu el yapımı çift portresi, sizin ve diğer önemli kişilerinizin benzersiz özelliklerini yakalamak için çekmiş olduğunuz fotoğrafları kullanarak yapılmaktadır. Anında çerçeveleme için basılı kopya şeklinde veya daha sonra yazdırabileceğiniz dijital bir dosya olarak 14 Şubat hediyesini sevdiğinize iletebilirsiniz.

Kapsül Mektup

Dışarıdan bakıldığında, bu bir doktor reçetesi gibi görünebilir. Aslında aşk için bir reçetedir (sizin için yeterince sevimsiz mi oluyoruz?). Her kapsüle mikro boyutlu aşk mektupları yazmanıza olanak tanınır. Böylece sevgiliniz ne zaman kendini kötü hissederse, tek yapması gereken bir kapsül çıkarıp ne kadar sevildiğini hatırlamasıdır. 14 Şubat hediyesi için yaratıcı bir fikir olabilir.

Ayın Kitabı veya Dergi Aboneliği

Sevgiliniz bir kitap kurdu veya dergi okuma alışkanlığı olan entelektüel biri ise bu hediye tam size göre. Yayın evlerinin “Ayın Kitapları” bölümünde yer alan kitapları seçebilir veya takip etmeyi sevdiği bir derginin aboneliğini hediye edebilirsiniz. Sapyoseksüel bir partnere sahipseniz bu Sevgililer Günü hediyesi onu kendinize bağlamak için bulunmaz bir fırsat oluşturacaktır.

Fujifilm Instax Square Fotoğraf Makinesi

Ölümsüz anları bir karede toplamak isteyen sevdiceğinize anlamlı bir hediye fotoğraf makinesi almaktır. Hem şık hem de lüks görünüme sahip olan Fujifilm Instax makineler hem sizi hem de hediye aldığınız kişiyi değerli hissettirecek. Instax’ın bu son sürümüyle, 15 saniyelik klipler çekebilir ve mükemmel baskıya değer anı bulmak için kaydırarak gezinebilirsiniz. Bunu gelişmiş çekim modları ve eğlenceli filtrelerle zenginleştirdiğinizde Sevgililer Günü hediyesi sayesinde harika deneyimler paylaşabilirsiniz.

Büyük Boy Battaniye Sweatshirt

Rahatlığına düşkün bir sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediye battaniye gibi giyilebilen büyük beden bir sweatshirt olmalı! Ev içerisinde zaman geçiren biri için rahat hareket edebileceği ayrıca ısınabileceği bir kıyafet oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır.

Şarap Seti

Sevgiliniz romantik bir içici ise şarap seti oldukça kullanışlı ve yaratıcı hediye olacaktır. Uzun kış gecelerinde şömineli ahşap ev içerisinde bir gece geçirmeye fırsatınız olmasa bile şarap setiniz ile hoş bir şarap vakti geçirebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik ürünleri seven bir partner için düşünmeden alınabilecek bir hediye.

Sukulent Saksıları

Sevgililer Günü demek kırmızı gül almayı gerektiren bir gün anlamına gelmemektedir. Dalından koparılan çiçek yerine sürekli bakılabilen çiçekleri tercih edenler olduğunu unutmamak gerek. Farklı saksılar içerisinde çeşitli sukulentleri bu özel gün için yaratıcı hediye olarak tercih edebilirsiniz. Aşkınız yaşadığı sürece yaşayacağından emin olduğunuz bir hediyeden daha anlamlı ne olabilir ki!

Hediye Tatil

Sevgiliniz maceraperest ve keşfetmeyi seven biri ise hediye olarak ikinize uyan bir zaman dilimini tatil planına dönüştürebilirsiniz. Birçok online tatil acentası hediye olarak tatil paketi satışı sunmaktadır. İstediğiniz mevsimde ve yerde tatil yapmak için siz de hediye tatil paketi seçin.

 

TV Battaniyesi

Netflix izlerken koltuk üstünde uyuklamalar ilişkinizin dinamiğini oluşturuyorsa üşümemek için bir TV battaniyesine ihtiyacınız olabilir. Sevgilinize serin havalarda kendinizi hatırlatmanın en güzel yollarından biri TV battaniyesi olabilir. Sevdiği renk tonlarından birini arayarak bulabilirsiniz. Belki günün anlam ve önemine uygun kırmızıyı tercih edebilirsiniz. Romantizm kokan Sevgililer Günü hediyesi için sevgiliniz size minnettar kalacak.

Aeropress Kahve Makinesi

“Kahve içmeden ayılamıyorum” diyen bir sevgilinin ihtiyacı olan en iyi ürün kahve ile ilgili olandır. Her içişinde sizi hatırlatacak sevgiliye hediye kahve makinesi olabilir. Kahve gurmesi sevgiliniz hediyenizi görünce çikolatayı kapıp kahve yapmaya koşacaktır bilginiz olsun.

 

Bornoz Seti

Sevgiliniz, kişisel bakımına önem veren biri ise bornoz seti alarak onu hoşnut edebilirsiniz. Kadın ve erkek bornoz setlerinin satıldığı mağazalarda dilediğiniz dokuda ve renkte bornoz seti bulacaksınız. Kimi setlerin havluyla beraber olduğunu bilmekte fayda var. Sevgililer Günü hediyesi olarak bütçenize uygun bornoz setini bulabilirsiniz.

 

 

 

You Might Also Like...

1 Comment

Leave a Reply

Haberler 2021 Filmleri Film izle