taşlı gümüş küpe modeli
Gümüş Takılar

Yaprak Gümüş Küpe Modelleri

Yaprak gümüş kolye modelleriyle ilgili içeriğimizden herkese selam olsun. 925 ayar gümüş takıları sevmeyen var mı? Bunun faydalarıyla ilgili bir yazı yazacaktım fakat bir türlü sıra gelmedi. %92.5 saf gümüş ve %7.5 bakırın eşsiz birleşimiyle ortaya çıkan metal ustaların hünerli parmaklarıyla şekilleniyor ve sizlerin üzerinde yerini alıyor.

Gümüş takıları sevmeyenlerde yüksek ihtimalle kararma olayından dolayı sevmiyorlardır. Gümüş kararır di mi? bu yüzden gidip bijuteri takılar alıyorsunuz. Olur mu öyle şey? Bijuteri takılar da kararır hemde karardıkları zaman zararlı kimyasallarını akıtıp size zarar verirler. Terlediğiniz zaman onun boyası akar ve kanserojen madde hem tenininze bulaşır hemde renk bırakır.

Bu yüzden kaliteden hiçbir zaman şaşmayın 925 ayar gümüş takıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hemde sandığınız gibi kararma etkisi olmayacaktır. Halk efsanesidir o gümüş kararır derler. Ya altın kullanın yada gümüş kullanın. Altın kullanmaya gücünü yetiyorsa tabi 🙂 Şimdi gelelim 2020 gümüş takı modasına. Bu sene minimal gümüş küpe modelleri çok rağbet gördü diyebiliriz. Bu yüzden sizlere yaprak gümüş küpe modellerini sıralayacağız. Gerçekten çok şık duruşları var ve sizleri memnun edeceğine eminim.

Bu kadar ufak boyutlarla bu kadar büyük görünüm farkları olur mu? oluyor işte. Önemli olan boyutu değildir, işlevidir bunu sakın unutmayın.

Yaprak Gümüş Küpe Modelleri

Çiçekli gümüş küpe modeli

Sallantı gümüş küpe modeli inceliyorsunuz şuan. Ne kadar naif duruyor görüyor musunuz? Yaz aylarında çiçekli, efil efil bir elbiseyle birlikte bu küpeyi taktığınız zaman şıklığınıza şıklık katmış olacaksınız.

yaprak gümüş küpe modeli

Minimal taşlı yaprak gümüş küpe sizlerin beğenisinde… Çok sade, tatlı bir küpe gerçekten.

gümüş küpe modelleri

taşlı gümüş küpe modeli

yaprak gümüş küpe figürü

 

No Comments

    Leave a Reply

    Haberler 2021 Filmleri Film izle